Українська Мережа Оголошень

 

     Українська Мережа Оголошень (УМО) – це спілка найбільш популярних та впливових рекламно-інформаційних видань з усіх регіонів України!

     Система обміну оголошеннями та рекламою. Ця мережа надає можливість розміщувати інформацію у інших регіонах та містах України. Рекламодавці та подавачі оголошень зазвичай високо цінують таку можливість, оскільки вона дозволяє уникнути співпраці з багатьма посередниками, а також необхідності звертатися до кожної редакції кожного міста окремо. Свою діяльність Українська мережа оголошень (УМО) розпочала восени 2005 року. Зараз у середньому за місяць через Систему проходить до 12 тисяч оголошень та блоків, а сама мережа налічує 35 видань України, що мають велику популярність у своїх регіонах. Тісна співпраця між учасниками, їх взаємна зацікавленість та відповідальність – запорука стабільної й налагодженої співпраці.

 

 

     Друковані ЗМІ, поряд з радіо та телебаченням, продовжують користуватися великою популярністю. Тиражі періодичних видань дозволяють донести рекламу до великої кількості клієнтів при відносно невеликій вартості цього виду реклами. Більшість видань виходить декілька разів на тиждень, деякі – щоденно; це дозволяє швидко реагувати на активність читача і за необхідності змінювати зміст рекламного матеріалу.

     Переваги друкованих ЗМІ:

  • рекламна інформація в пресі доступна в будь-який час. Завжди є можливість повторного звернення до реклами;
  • зручність використання – можна читати де завгодно;
  • друковані видання чітко сегментовані, завдяки чому можна охопити широку цільову аудиторію за тематикою, географією;
  • необмежений час рекламного контакту. Він триває стільки, скільки необхідно споживачу, щоб розібратися у повідомленні;
  • різні форми рекламної продукції (оголошення, фотооголошення, рекламні БЛОКИ, прайс-позиції тощо).

     Усе вищеперераховане робить рекламу в пресі ефективним, популярним і перевіреним способом доставки рекламної інформації до споживача.

Довідник підприємств